Anunţuri

Ateneul din Iași angajează personal pentru parcarea nou înființată în apropierea instituției. Angajăm cu contract de colaborare doi paznici pentru Parcarea Ateneului, aflată în imediata apropiere a instituției. Oferim condiții avantajoase, iar experiența nu este obligatorie!
Regim de lucru: de luni până dumincă, în intervalul orar 7:00 – 22:00, în ture.
Cerințe:
1. Punctualitate
2. Rezistență fizică
3. Fără vicii.
Atribuții: primirea mașinilor, alocarea unui loc de parcare și îndrumarea spectatorilor spre Ateneu.
Așteptăm CV-uri pe adresa de email office@ateneuiasi.ro și oferim informații la numărul de telefon 0232-261.846.
Ateneul din Iaşi vinde următoarele mijloace fixe ieșite din uz:
– chiller InterKlima 80W-1buc
– ciler InterKlima 65W-1buc
Telefon 0232/261.846, 0741279742

Ateneul din Iași vinde următoarele produse casate:

– videoproiector ASKC300HB – 1 buc.
– calculator 2ECK18GECSXP – 3 buc.
– calculator Comrace Duron – 9buc
– imprimantă Brother – 2 buc.
– ecran proiecție Sopar – 1 buc.
– sursă protecție UP51000W- 1buc.
– telefon analogic – 1 buc.
– uscător mâini inox Ventussa – 2 buc.

Email: office@ateneuiasi.ro